Ana Sayfa » , » Fly by Me göz kamaştırdı

Fly by Me göz kamaştırdı


İstanbul Yaz Yarış Sezonunun başlamasına yaklaşık 1 ay kala, kış mevsimini Veliefendi Hipodromunda kalarak geçiren safkanlar çalışmalarını hızlandırmaya başladılar.

Bunların içerisinde geçen yılın flaş isimleri EL CONQUERADOR ve FLY BY ME, Pazartesi sabahı yaptıkları 1200 metrelik galoplarındaki sağlıklı görünümleri yeni sezon öncesi ne denli iyi durumda olduklarını gösterdiler.

Sabahın erken saatlerinde Halis Karataş ile piste çıkan EL CONQUERADOR 1200/1’17”0 – 1’02”0 – 25”5 Rahat bir galop sergilerken.

FLY BY ME ise ciddi bir galoba imza attı ve üzerinde Gökhan Kocakaya olduğu halde 1200/1’12”8 – 0’58”0 – 22”8 Hafif çalışarak bir derece gerçekleştirdi.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk