İzmir at yarışı tahminleri 06-03-2014 perşembe


6 mart 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulacak yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında Dalyan koşusunda start alacak olan 2 numaralı Akgiray isimli safkanı öneriyorum.

Uzun mesafelerde oldukça başarılı olan bu safkanın kendisini tanıyan jokeyi Halis Karataş ile birinciliğin en önemli adayı olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Hızlıtuğra isimli safkanı öneriyorum.

Bu safkanın Halis Karataş ile uygun rakiplerini geçip birincilik hasretine son vereceği kanaatindeyim.

Yarış programında iki bankoya da Halis Karataş bindiği için sihirbazın arka arkaya iki yarış kazanmasını bekliyorum.

Ayrıca altılı ganyanın beşinci ve son ayağında büyük bir sürpriz yaşanacağını düşündüğüm için bu ayağı kapatmanızı ya da fazla at yazmanızı da öneriyorum.

günün izmir kuponu;

1.ayak; 2,4,5
2.ayak; 1,2,4
3.ayak; 2
4.ayak; 1
5.ayak; h
6.ayak; h

kupon bedeli ; 28,35 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk