Adana At yarışı tahminleri 2 mart 2014 pazar


2 mart 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı Sedatbey isimli safkanı öneriyorum.

Bir üst gruplarda istikrarlı yarışlar gösteren safkanın dişine göre rakiplerini Gökhan Kocakaya ile geride bırakacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 1 numaralı Allshanti isimli safkanı öneriyorum.

Son kum pit ikinciliği ile göz dolduran safkanın Halis Karataş ile fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

günün adana tahmini;

1.ayak; 4,2,9
2.ayak; 1,2,4,5,6
3.ayak; 1,2,5,6,11
4.ayak; 5
5.ayak; 1
6.ayak; 5,1,2,7,8,10,3

kupon bedeli ; 26,25
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk