Ana Sayfa » , » 2014 Toroslar Koşusu-Derhadır

2014 Toroslar Koşusu-Derhadır


Adana Yeşiloba hipodromunda 2 mart 2014 tarihinde koşulan Toroslar koşusunu Derhadır isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Büyük bir form sıçraması yapan ve arka arkaya birincilikler elde eden Derhadır yine rahat bir galibiyet elde etti.

Bu önemli koşuyu Tornacı isimli safkan ikinci,İmparator isimli safkan üçüncü,Beşiryıldız isimli safkan da dördüncü olarak tamamladı.

1300 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Derhadır'ın yarışı bitiriş derecesi 1.30.21 olurken,ganyanı da 1.05 verdi.

2014 toroslar koşusunu izlemek için tıklayın

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk