Ana Sayfa » , » Baba Mevlüt idmanlara döndü

Baba Mevlüt idmanlara döndü


Yarış hayatı boyunca 14 yarış kazanan ve 2.681.800 TL'lik bir kazan elde eden Baba Mevlüt bildiğiniz gibi ağır bir sakatlık geçirmişti.

Sahiplerinin hatalı bir karar vermesi ile sakatlığı daha da ciddileşen Baba Mevlüt İstanbul Veliefendi hipodromunda yaz sezonuna hazırlanıyor.

Üzerinde çok uğraşılan sakatlığını atlatan safkan idmanlara başlarken,eski günlerine geri dönüp dönemeyeceği merakla bekleniyor.

Baba Mevlüt ve Uçanoğlu arasında mücadelenin tekrardan yaşanması dileğiyle.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk