Adana At Yarışı Tahminleri 08-03-2014

8 mart 2014 tarihinde cumartesi günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan 18:30 da başlayacak.

Programdaki koşular saat 21:00 da sonra erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında start alacak olan 1 numaralı Ağınlı isimli safkanı öneriyorum.

Bir süredir formunda düşüş yaşayan ancak son ikinciliği ile toparlandığını gösteren safkanın birinciliğin en güçlü adayı olduğunu düşünüyorum.

Ahmet Çelik'te bu safkanı ısrarla tercih ediyor bunu da hatırlatmak lazım.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı Fenerlican isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu oldukça rahat kazanan bu safkanın birincilik serisine devam edeceğini ve dişine göre rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum.

günün tahmini;

1.ayak; 1,8,9
2.ayak; 1
3.ayak; 5,4,3,8
4.ayak; 5
5.ayak; 2,7,9,1
6.ayak; 1,3,6,9

kupon bedeli ; 9,6 TL

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk