İstanbul at yarışı tahminleri 3 mart 2014


3 mart 2014 tarihinde pazartesi günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan Bilgekurt-Yolalan isimli safkanları öneriyorum.

Birbirileri ile eküri koşmaya alışkın olan bu iki safkanın uygunlaşan rakiplerini geride bırakacağını düşündüğümden tek atmanızı öneriyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında koşulacak MRS ATKINS koşusunda mücadele edecek olan Cool Girl isimli safkanı öneriyorum.

Sevdiği pist ve mesafede Ahmet Çelik faktörü ile bu safkanın rakiplerine üstünlük sağlayacağını düşünüyorum.

günün istanbul tahminleri;

1.ayak; 1,5,3,8
2.ayak; 2,3,4,8
3.ayak; 1,5
4.ayak; 1
5.ayak; 7
6.ayak; H

kupon bedeli ; 22,40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk