Bursa at yarışı tahminleri 05-03-2014


5 mart 2014 tarihinde çarşamba günü Bursa Osmangazi hipodromunda koşulacak yarışlar sekiz koşudan oluşuyor

Programdaki koşular saat 13:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 14:30 da start alacak.

Programdaki koşular saat 17:00 da son erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Külünkoğlu isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda yarışseverleri hüsrana uğratan ve Oğlumalihan'a geçilen safkanın bu kez aynı hataya düşmeyeceğini ve yarışı rahat kazanacağını düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 2 numaralı Almaata isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda önde istediği tempoyu kuran ve rahat bir birincilik elde eden safkanın devam eden formu ile birinciliğin en güçlü adayı olduğunu düşünüyorum.

günün bursa tahmini;

1.ayak; 1,5,6,7
2.ayak; 7,2,3,10
3.ayak; 1
4.ayak; 2
5.ayak; 1,2,3,4,6
6.ayak; 1,2,3,9,10

kupon bedeli ; 20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk