Adana at yarışı tahminleri 4 mart 2014 salı


4 mart 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise 18:30 da başlayacak.Programdaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında koşulacak olan Adana büyükşehir Belediyesi Başkanlığı koşusunda start alacak olan GRAND EXPECTATIONS isimli safkanı öneriyorum.

Bu ve buna benzer grupları son üç koşusunda çok rahat geçen safkanın kantarmasını tanıyan jokeyi Ahmet Çelik ile yine rakiplerini geçeceğini düşünüyorum.

Bu safkan yarış otoriteleri tarafından da banko önerileceğinden bu safkan yıkılırsa altılı ganyan para yapacaktır.

GRAND EXPECTATIONS isimli safkanı yıkmak isteyenlere 1 numaralı Çıkmazhan isimli safkanı öneriyorum.

Zaten bu grupta da Grand Expectations isimli safkanı birtek Çıkmazhan geçebilir.

günün adana tahminleri;

1.ayak; 1,2,4,7
2.ayak; 4,5
3.ayak; 7
4.ayak; 1,3,6
5.ayak; 1,2,3,4,7
6.ayak; 1,3,4,5

kupon bedeli ; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk