Ana Sayfa » , » 2013 Çankaya Koşusunu Opstinate kazandı

2013 Çankaya Koşusunu Opstinate kazandı


27 ekim 2013 pazar günü Ankara 75.yıl hipodromunda koşulan Açık A/3 Çankaya koşusunu Opstinate isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı

Bu önemli koşuyu Always Marju isimli safkan ikinci,Dark Magic isimli safkan üçüncü,Gülengül isimli safkan da koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Son metrelerdeki muhteşem sprinti ile yarışı foto önünde kazanan Opstinate görüntüsü ile kendine hayran bıraktı ve 2013 yılının en harika sprintlerinden birini yaptı.

1500 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Opstinate isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.34.24 olurken ganyanı da 1.90 verdi.

2013 Çankaya Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk