Ana Sayfa » , » 2013 Cumhurbaşkanlığı Koşusu-Fly by Me

2013 Cumhurbaşkanlığı Koşusu-Fly by Me

fly by me gökhan kocakaya

Ankara 75. yıl hipodromunda koşulan 2013 Cumhurbaşkanlığı koşusunu Fly by Me isimli safkan jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmayı başardı.

Yarış boyunca ön grubu üçüncülükte takip eden ve son viraj dönülürken liderliği alan Fly by Me fotoya kadar rakiplerinin ataklarına direnerek senenin en önemli koşularından birini kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu İl Nero isimli safkan ikinci,Mister Baron isimli safkan üçüncü,Cihanım isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

Kemalhan'ın da bu rakipler yanındaki beşinciliğinin çok büyük bir başarı olduğunu da eklemek gerekiyor önümüzdeki yarışlarda değerlendirmek gerekiyor.

2400 metre çim pistteki koşuyu kazanan Fly by Me isimli safkanın yarışı bitiş derecesi 2.28.90 olurken ganyanı da 4.75 verdi.

2013 Cumhurbaşkanlığı Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk