Ana Sayfa » , » 2013 Santalin Koşusu-Elevato

2013 Santalin Koşusu-Elevato


2400 metre çim pistte düzenlenen 2013 Santalin koşusunu Elevato isimli safkan jokeyi Nurettin Şen ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Tonya isimli safkan ikinci,Blue Beads ve Divine River isimli safkanlarda atbaşı olarak tabelayı tamamladılar.

Yarışı kazanan Elevato'nun yarışı bitiriş derecesi 2.32.85 olurken ganyanı 5.85 da verdi.

2013 Santalin koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk