31 ekim altılı ganyan yorumları Spy X

31.10.2013 spy x yorumları
31 ekim 2013 diyarbakır altılı yorumları

1.ayak: Altılı ganyanın başlangıcında İSMETİNOĞLU (2) favori şans verilebilecek isimdir. İyi durumuyla AZYAZ (4) güçlü rakibidir. DERBEDER (5) ve BARAK OBA (6) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.ayak: Formda olan BARSBAY (6-14) ve AKTAŞOĞLU (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. CANKURUŞ (11) yakın takipçileri olacakken; PANTER (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.ayak: İyi durumuyla NOBODY IS PERFECT (3) ve ekürisiyle SOUTH CENTER (9-2) koşudaki en şanslı isimlerdir. VARTİKA (10) yarıştaki ciddi rakipleri olacakken; WIND ROSE (11) diğer şans verilebilecek isimdir.

4.ayak: Formda olan ARLING (2) ve LITTLE CAT (5) yarışta birlikte şans verilebilecek isimlerdir. CAMARADERIE (8) yakın takipçileri olacakken; FUNKY BOY (7) sürpriz olarak şans verilebilecek isimdir.

5.ayak: Artan formuyla YIKILA YIKILA (10) koşuda favori şans verilebilecek isimdir. İyi durumda olan ABJAR ACADEMY (8) ciddi rakibi olacaktır. JOYEUX (7) ve LE LUCO (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.ayak: İyi durumda olan TEKELİHAN (2) ve GOBAK OĞLUYAM (1) yarışta birlikte şans verilebilecek isimlerdir. KAÇAR FEVZİ (3) güçlü rakipleri olacakken; RECEP AĞA (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

31 ekim 2013 izmir altılı yorumları

1.ayak: İyi form durumuyla NATIVE STAR (5) ve ÖMER TURGAY (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. SON OF SEA (6) ciddi rakipleri olacakken; KURLING (1) diğer şans verilebilecek isimdir.

2.ayak: Artan formuyla ŞİRİNCE (2) ve ekürisiyle SU GÜZELİ (5-3) en şanslı isimlerdir. GÜLYAZI (1) güçlü rakipleri olacaktır. KIZIM BERNA (12) diğer şans verilebilecek isimdir.

3.ayak: İyi durumda olan SPRING RAIN (3) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir. İKRAN (4) en yakın takipçisi olacaktır. SUNNY SIDE (9) ve WESTERN LADY (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

4.ayak: Formda olan YAVUZSOY (2) ve MURATKAYA (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. TANAÇAN (1) en yakın takipçileri olacaktır. BİRCANKAYA (4) sürpriz olarak şans verilebilecek isimdir.

5.ayak: İyi durumuyla GÖKLERİN YILDIZI (3) koşudaki en şanslı isimdir. Formda olan KRIZANTEM (4) ve TROPICAL THUNDER (9) ciddi rakipleri olacakken; QUICK STEP (1) diğer şanslı ismdir.

6.ayak: Artan formuyla CRACKEN (3) günün son koşusunda kazanmaya en yakın isimdir. FESTINA LENTE (7) en yakın takipçisi olacaktır. LİMONATA (14) ve KILLER RACE (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk