Ana Sayfa » , » 2013 Kağıthane koşusu atbaşı bitti

2013 Kağıthane koşusu atbaşı bitti


2 kasım 2013 cumartesi günü İstanbul veliefendi hipdoromunda koşulan Kağıthane Koşusunu Tulbarkan isimli safkan ve Gümbürgümbür isimli safkanlar atbaşı olarak koşuyu ile kazanmayı başardılar.

Bu önemli koşuyu Velicankızı üçüncü,Alişirinoğlu da dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışı önde kurduğu sert temposuyla dikkat çeken Gökhan Kocakaya'lı Tulbarkan ve sonlarda etkili gelen Halis Karataş'lı Gümbürgümbür fotoyu aynı anda geçerek koşuyu kazandılar.

1400 metre çim pistteki mücadeleyi kazanan safkanların yarışı bitiriş derecesi 1.31.49 olurken,Tulbarkan'ın ganyanı 2.50 verirken ,Gümbürgümbür'ün ganyanı ise 1.15 verdi.

2013 Kağıthane koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk