Ana Sayfa » , » 2013 Atıf Esenbel koşusu-El Conquerador

2013 Atıf Esenbel koşusu-El Conquerador


2013 Atıf Esenbel koşusunu EL CONQUERADOR isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanarak arka arkaya üçüncü birinciliğine ulaştı.

Start verildiğini gibi liderliği alan safkan yarışı beyaz bayrak ayna yaparak rakiplerini yanına yaklaştırmadan çok rahat kazandı.

Bu önemli koşuyu Astorya isimli safkan koşuyu ikinci,Dutyfree isimli safkan üçüncü,Savurlu isimli safkan da koşuyu dördüncü bitirdi.

1400 metre mesafedeki koşuyu kazanan El Conquerador isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.22.74 olurken ganyanı da 1.75 verdi.

2013 Atıf Esenbel koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk