Ana Sayfa » , » Bir atın çime alerjisi olursa

Bir atın çime alerjisi olursa


Dünya üzerinde ilk kez bir atın çimene karşı bir alerjisi oluştu.

İngiltere'de gerçekleşen olay sonucunda atın göbeğinde bir şişlik oluşması sonucunda veteriner kontrollerinde çimen alerjisi olan olduğu ortaya çıktı.

Pandorra isimli atın çimene olan alerjisini öğrenen sahibi ise Emily Pearce, polyester kumaştan yapılan koruyucu giysi yaptırdı ve Pandora’nın çimlerin üzerinde rahatça hareket etmesini sağladı.

Bu alerjinin nasıl oluştuğuna dair hiçbir bilgi bulunamazken bu durumun hayvan sağlığı konusundaki araştırmacıları da şaşkına çevirdiği öğrenildi.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk