Şanlıurfa at yarışı tahminleri 25 kasım 2013

25 kasım şanlıurfa yarışları
birinci ayak;

Diyarbakır'da koştuğu son üç koşusunda çok iyi işler yapıp iki ikincilik bir de üçüncülük elde eden 11 numaralı Unstopple birinciliğe en yakın safkan gibi gözüküyor.

Bu safkana eksik koşarsa son koşusunu ölçü almadığım 2 numaralı Cold Water ve idmanlarında iyi görüntüler veren 7 numaralı Tekcan devreye girerler.

Bu yarışın sürprizini boş koşularından sonra yakın ikinciliği ile dikkat çeken 8 numaralı ower Grown'dan bekliyorum ihmal etmeyin.

ikinci ayak;

Son koşusu olan Şanlıurfa Belediye Başkanlığı koşusunu yakın arayla beşinci bitiren 5 numaralı Excalibur artan formu ve uygun grupta söz sahibi olacaktır.

Bu safkanın en ciddi rakipleri olarak bu tarz mesafelerde çok başarılı yarışları olan 8 numaralı Lucky John ve arka arkaya iyi performanslar sergileyen 2 numaralı Abjar Academy olacaktır.

Koşunun sürprizini 6 numaralı Hard Worker yapabilir dikkat.

üçüncü ayak;

Son koşusunu 1700 metre kum pistte uzak farkla çok rahat kazanan 10 numaralı Lyra devam eden formu ile favorim.

Bu safkan bir aksilik olmazsa bu koşuyu yüksek bir ihtimal kazanıp birincilik serisine başlayacaktır.

Yine de riske giremeyenlere eküri avantajı ile 7 numaralı Kıraç Kız ve boş kilosu ile kalite safkan 11 numaralı Turbokaya'yı önereceğim.

dördüncü ayak;

2 yaşlı ingiliz taylarının katılacağı maiden mücadele her türlü sonuca açık oalcaktır.Bu nedenle de bu ayağı kapatmak iyi bir tercih gibi gözüküyor.

beşinci ayak;

8 safkanın katılacağı bu ayağı da kapatarak işi son ayağa bırakmanızı öneriyorum.

altıncı ayak;

2 numaralı Uçan Şahin'in bu koşuyu kazanacak güç ve kalitede olduğunu düşünüyorum.Günün bankosu olarak öneriyorum.

25 kasım Urfa tahminim;

1.ayak; 11,2,7,8
2.ayak; 5,8,2,6
3.ayak; 10
4.ayak; H
5.ayak; H
6.ayak; 2

kupon bedeli ; 26,88
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk