Ana Sayfa » , » Kocaeli yarışları yine ertelendi

Kocaeli yarışları yine ertelendi


Daha önce yapılması gereken ancak hipodrom yetişmediği için ertelen Kocaeli hipodromundaki yarışlar yine ertelendi.

Yarışseverlere 3 aralık salı günü başlayacağı açıklanan yarışlar pist yetişmediği için 17 aralık salı gününe ertelendi.

Bu konu ile ilgili Tjk'nın açıklaması;

Yüksek Komiserler Kurulu kararı gereğince; 3 Aralık 2013 Salı günü başlatılması planlanan Kocaeli Kartepe Hipodromu yarışları, hipodromda devam eden tadilat çalışmaları nedeniyle 17 Aralık 2013 Salı günü başlayacaktır.

Bu nedenle, 3 Aralık 2013 yarış gününe ait kayıt ücretleri ilgili hipodrom muhasebeleri tarafından at ilgililerine iade edilecektir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk