Ana Sayfa » , » Tigem aygır avına çıktı;ilk bomba Onurkaan

Tigem aygır avına çıktı;ilk bomba Onurkaan

Tarım işletmeleri genel müdürlüğü
Tarım işletmeleri genel müdürlüğü
Yarışçılığımız için çok önemli bir yer teşkil eden Arap atlarının kalitesini arttırmak ve eskisi gibi şampiyon safkanların yarışması için Tigem büyük bir çalışma başlattı.

Yarış hayatlarında grup koşular kazanan ve çok başarılı olan safkanların sahipleri ile görüşmeler yapan Tigem almak istediği safkanlardan Onurkaan'ı 800 bin tl karşılığında satın aldı.

Onurkaan ile birlikte birçok safkana teklif yapan Tigem en çok almak istediği safkanlardan biri olan Gelibolu'da ise istediği sonuca ulaşamadı.

Gelibolu'nun sahibi Cüneyt Çalıcıoğlu 800 bin TL lik teklifi reddetti taraflar birkez daha görüşmek için sözleştiler.

Tigem'in biraz fiyat artışı yapması durumunda Gelibolu'nun da Tigem aygır kadrosuna katılacağı düşünülüyor.

Alınana aygırları buradan güncelleyeceğiz.

ALPYÜREK
ZİGANA
ANKA
SERENAYCAN
CİBEK
YAZBAHAR
ESERYEL
SENNU
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk