Ana Sayfa » , » 2013 Ekrem Kurt Koşusu-MARVELOUS IRON

2013 Ekrem Kurt Koşusu-MARVELOUS IRON

2013 ekrem kurt koşusu
Unutulmaz jokey Ekrem Kurt adına düzenlenen koşuyu MARVELOUS IRON isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

Bu önemli koşuyu Şeker Ağa isimli safkan ikinci,Pango isimli safkan üçüncü,Hernando Beyi isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Bu önemli koşuyu kazanan MARVELOUS IRON bitiriş derecesi 1.58.86 olurken ganyanı da 3.25 verdi.

Sonlardaki etkili sprinti ile koşuyu kazanan safkan güzel görüntüsü ile dikkat çekerken yarışın sonlarında 5 safkan küçük farklarla fotoyu geçtiler.

2013 Ekrem Kurt Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk