Ana Sayfa » , » 2013 Keçiören koşusunu Disting Rising kazandı

2013 Keçiören koşusunu Disting Rising kazandı

2013 keçiören koşusu Distant rising
2013 keçiören koşusu Distant rising

28 eylül 2013 cumartesi günü Ankara'da koşulan Keçiören koşusunu Distant Rising isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

Yarış boyunca oldukça rahat bir tempoda ön grubu takip eden safkan yarış boyunca jokeyinin teşviklerine bile gerek kalmadan fotoyu önde geçmeyi bildi.

Bu önemli koşuyu Madıba isimli safkan ikinci,Empire City isimli safkan üçüncü,Selmet isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre kum pistteki koşuyu kazanan Disting Rising isimli safkanın koşuyu bitiriş derecesi 1.26.48 olurken ganyanı da "1.35" verdi.

2013 Keçiören Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk