Ana Sayfa » , , » 23 Eylül Amerika Delaware At Yarışı Tahminleri

23 Eylül Amerika Delaware At Yarışı Tahminleri

23 eylül amerika tahminleri at yarışı
23 eylül amerika tahminleri at yarışı
1.Ayak;

3 ve yukarı yaşlı ingiliz atlarının katılacağı maiden koşu da 2 numaralı QAHR ve 5 numaralı SECRET KNOCK öncelikli şans verdiği safkanlar.

6 numaralı AWESOME CARO ve 1 numaralı SHOT GUN SEN SOBEL bu safkanların en ciddi rakipleri olacaktır.

2.Ayak;

Eküri avantajıla 1 numaralı SWEET YULIANNA isimli safkan favorim.

3 numaralı HEY SOUL SISTER en yakın rakibi olacaktır.

4 numaralı THREE HOUR TOUR ve 6 numaralı MO WORK FOR TIM isimli safkanları sürprizde değerlendirebilirsiniz.

3.Ayak;

9 numaralı BACK FOR DINNER ve 8 numaralı GRACE OF GREATNESS arasındaki mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum.

5 numaralı RACYN WITH GRACYN,1 numaralı GLORIOUS NOTION ve 4 numaralı WALL STREET MISS isimli safkanlar geniş kuponlar için önereceğim isimler.

4.Ayak;

6 numaralı ROBIN'S KISSES,1 numaralı QUEEN BEE TERESA ve 2 numaralı JUST A WILDFLOWER isimli safkanların kıyasıya mücadelesinden galip çıkan koşuyu da birinci bitirecektir bu ayak için bu safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

5.Ayak;

Eküri avantajıyla 11 numaralı SARBANES bu yarış için favorim.

En yakın rakipleri 4 numaralı ROSE BRIER ve 7 numaralı GEORGE CROSS isimli safkanlar olacaktır.

2 numaralı PYRO CITY  ve 3 GILL'S TERRACE numaralı daha sonraki ihtimaller.

6.Ayak;

3 numaralı FLYING JOE,8 numaralı LEMON UP,6 numaralı NORTHERN MERIT ve 1 numaralı GERMANIAC isimli safkanları kuponlara yazmanızı öneriyorum.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk