2013 T.Y.A.Y. VE SAH.DER Koşusu-Kuloğlu


kuloğlu efsanesi fotoyu önde geçerken
2013 Türkiye yarış atı yetiştiricileri ve sahipleri derneği koşusunu Kuloğlu isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı.

Arka arkaya yedinci koşusunu kazanan Kuloğlu son yıllarda yetişen en önemli şampiyon adaylarımızdan biri olarak gözüküyor.

Erhan Yavuz'dan sonra Özcan yıldırım la'da uyum sorunu yaşamayan Kuloğlu adını uzun süreler yarışseverlere ezberletecek bir safkan gibi görünüyor.

Bu önemli koşuyu hiç zorlanmadan kazanan Kuloğlu'nun bitiriş derecesi 1.23.92 olurken ganyanı da 1.05 verdi.

Golden Tower isimli safkan ikinci,Benelux isimli safkan üçüncü,My Song isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdi.

2013 Türkiye yarış atı yetiştiricileri ve sahipleri derneği koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk