Ana Sayfa » » Erhan Yavuz-Yücel Bilik kavgadan ceza aldılar

Erhan Yavuz-Yücel Bilik kavgadan ceza aldılar

yücel bilik erhan yavuz
yücel bilik erhan yavuz
2013 Gazi koşusunu Divine Heart ile kazanan Yücel Bilik belki de kariyerinin en başarılı dönemlerini geçirmesi gerekirken büyük bir düşüş yaşıyor.

Bu nedenle de üstünde büyük bir baskı olan jokey en son olarak abisi sayılabilecek Erhan Yavuz ile kavga ederek gündeme geldi.

Gelen haberlere göre yarış içinde başlayan gerginlik yarıştan sonra Yücel Bilik'in Erhan Yavuz'a kamçı ile saldırmasıyla devam etmiş.

Bu konuda ifadeleri alınan jokeylerden Yücel Bilik 15 gün yarışlardan men edilirken 258 TL de para cezası aldı.

Erhan Yavuz ise 7 gün yarışlardan men edilirken 258 TL ceza aldı.

Bunun yanında kamçıyla saldıran Yücel Bilik 15 gün alırken Erhan Yavuz neden 7 gün aldı bu da merak edilen bir soru.

Her ne kadar olayın neden bu kadar büyüdüğünü bilmesek de Yücel Bilik'in Gazi koşusunda sonraki durumunu bir yarışsever olarak hiç beğenmiyorum.

Katıldığı programlarda saygılı ve mütevazi görüntüleriyle dikkat çeken Gökhan Kocakaya ve Yücel Bilik son karıştığı olaylarla itibarlarını ve insanların gözlerindeki yerlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyalar benden uyarması
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk