Ana Sayfa » , » 2013 Cahide koşusunu Tumbulzele kazandı

2013 Cahide koşusunu Tumbulzele kazandı

tumbulzele koşuyu kazanırken
2013 Cahide koşusunu Tumbulzele isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Son 200 metrede iç kulvardan yaptığı etkili sprint ile koşuyu kazanmayı başaran Tumbulzele ne kadar kaliteli bir safkan olduğunu birkez daha hatırlattı.

Bu önemli koşuyu Hülyacan isimli safkan ikinci,Velicankızı isimli safkan üçüncü,Tahire isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan Tumbulzele'nin yarışı bitiriş derecesi 1.32.39 olurken ganyanı da  verdi.

2013 Cahide Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk