Ana Sayfa » , » 2013 İstanbul Üniversitesi Koşusu-Tozan

2013 İstanbul Üniversitesi Koşusu-Tozan

tozan yarış atı
tozan fotoyu önde geçerken
İstanbul üniversitesi adına düzenlenen koşuyu Tozan isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik le rahat bir şekilde kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Bulut Reis ikinci,Yürekkaya üçüncü,Tanatar isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1500 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan Tozan'ın yarışı bitiriş derecesi 1.41.03 olurken ganyanı da 2.20 verdi.

Son 200 metrede artan temposu ile yarışı kazanan Tozan dışında Bulut Reis'in de çok iyi bir performans sergilediğini söylemek gerekiyor.

2013 İstanbul üniversitesi koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk