2013 S.İ.A.Y. VE SAH.DER.Koşusu-Suzi Gold

suzi gold fotoyu önde geçerken
Safkan ingiliz atı yetiştiricileri ve sahipleri derneği koşusunu 9 numaralı Suzi Gold jokeyi Gökhan Gökçe ile kazandı.

Sonlardaki etkili sprinti ile rakiplerinin yanında amiyane tabirle tren gibi geçen Suzi Gold bu önemli koşuyu rahat bir şekilde kazandı diyebiliriz.

Bu önemli koşuyu 5 numaralı İpek Su isimli safkan ikinci,1 numaralı Ascella isimli safkan üçüncü,6 numaralı Laser Girl isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre çim pistteki koşuyu kazanan Suzi Gold'un bitiriş derecesi 1.24.44 olurken ganyanı da 1.75 verdi.

2013 Safkan ingiliz atı yetiştiricileri ve sahipleri derneği koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk