Ana Sayfa » , » 2013 Kız Kulesi koşusunu Dark Magic kazandı

2013 Kız Kulesi koşusunu Dark Magic kazandı

2013 kız kulesi koşusunu dark magic kazandı
dark magic fotoyu önde geçerken
2013 Kulesi koşusunu Dark Magic isimli safkan jokeyi Mehmet Kaya ile starttan çıktığı gib beyaz bayrak ayna yaparak kazanmayı başardı.

Bu önemli koşusu rahat bir tempoda kazanmayı başaran Dark Magic önde rahatsız edilmediğinde neler yapabileceğini de yarışseverlere gösterdi.

1400 metre kun pistte koşulan koşuyu kazanan Dark Magic'in bitiriş derecesi 1.24.81 olurken ganyanı da 2.45 verdi.

Koşuyu Binbir umut isimli safkan ikinci,Balçibin isimli safkan üçüncü,Doku isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladılar.

Bir süredir formsuzolan Binbir Umut bu koşu ile eski günlerine döneceğinin sinyalini verdi bir köşeye not edin bir daha ki koşuyu kazanabilir.

2013 kız kulesi koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk