Ana Sayfa » , » 2013 Sürat koşusunu Astorya kazandı

2013 Sürat koşusunu Astorya kazandı

astorya steel cat foto finiş 2013 sürat koşusu
astorya steel cat foto finiş

28 eylül 2013 ankara programının en önemli koşusu olan Sürat koşusunu Astorya isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Son 100 metreden sonra çok etkili sprinti ile koşunun favorisi Steel Cat'i fotoda avlayan Astorya bu önemli koşuyu kazanarak ne denli kaliteli bir safkan olduğunu birkez daha gösterdi.

koşuyu Steel Cat ikinci,Chantalle Rua üçüncü,Az Kaldı isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdi.

1000 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan Astorya'nın bitiriş derecesi 0.58.23 olurken ganyanı da "2.20" verdi

2013 Sürat koşusu-Astorya
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk