2013 S.A.A.Y. VE SAH.DER Koşusu-Eşrefbey

eşrefbey fotoyu önde geçerken
eşrefbey fotoyu önde geçerken

Safkan Arap Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Kupası Koşusunu Eşrefbey isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

Bu önemli koşuyu Kıbrıslı isimli safkan ikinci,Thor isimli safkan üçüncü,Saltabaş isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1900 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan Eşrefbey'in yarışı bitiriş derecesi 2.07.36 olurken ganyanı da 2.45 verdi.

Safkan Arap Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Kupası Koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk