Ana Sayfa » , , » Spy x 24.09.2013 Adana At Yarışı Tahminleri

Spy x 24.09.2013 Adana At Yarışı Tahminleri

spy x tahmini adana 24 eylül
spy x tahmini adana 24 eylül
Birinci Ayak 

İdmanlarındaki dereceleri ile dikkat çeken ve varolan forumun geliştirdiğini gözlemlediğim TOTAL SCORE isimli safkan günün en güvenilir isimlerinden biri bu nedenle de günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

İkinci Ayak 

Son yarışarındaki performansı tatminkar olan ASLIYAR ve kilo olarak avantajlı SEDEFKAR öncelikle değerlendirilmesi gereken isimler.

TUŞ KİLİDİ, SELLUMA, ALYETİŞ, PÜSKÜLLÜ isimli safkanlar her an devreye girebilecek durumdalar bu nedenle de kuponlarınıza yazmanızı öneriyorum

Üçüncü Ayak 

Kalite safkan KARSAVUL ATEŞİ bu grubu geçecek form durumuna ulaşmış gözüküyor.

MIRAZBATUR,MASKENİN OĞLU ve AKREBİN GÖZÜ favorinin hata yapmasını bekleyecekler.

Dördüncü Ayak 

Arka arkaya tabiri caize şov yapan ENDEREFE devam eden foru ve kalitesiyle günün ikinci bankosu olacaktır.

Beşinci Ayak 

İyi durumdaki OFSAYT,Yarış hazırlıklarında formda görünen JUST BLUE,bu yarışı hedefleyen HARNUP ve her zaman iyi koşan NO STRESS eşit şansa sahipler.

Altıncı Ayak 

Formunda geliştiren ZEBANİ ve son yarışı ile dikkat çeken GAUCHO en şanslı isimlerdir.

SABATO ve sevdiği pist ve mesafedeki koşacak olan KALANTA hata kollayacaklar.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk