2013 Tjk Koşusu-Divine Heart Talip Han

tjk koşusu 2013 kayıtları divine heart talip han
tjk koşusu 2013

29 eylül 2013 pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulacak 2013 Türkiye Jokey kulübü koşusuna katılacak safkanlar belli.

Uzun süredir merak edilen Talip Han ve Divine Heart mücadelesine sahne olacak koşu 2400 metre çim pistte koşulacak.

Bu önemli koşunun birincilik ikramiyesi 350 bin TL olarak açıklanırken yarışseverler şimdiden bu koşu için heyecanlanmaya başladılar.

Halis Karataş'ın kendisine teklif edilen White Ram'i Divine Heart'a binmek için reddetmesi ve Talip Han'ın jokeyinin de Selim Kaya olması işin bir başka boyutu.

Yine de bu önemli koşuda Village Wind ve White Ram'in bu iki safkanı zorlayacak kalitede olduğunu da eklemek gerekiyor.

Türkiye Jokey Kulübü Koşusu Kayıtları

 1. ALL IN ONE
 2. CİHANIM
 3. KOPENHAG
 4. MATADOR YAŞAR
 5. MİTİCO
 6. SANZATU
 7. WHITE RAM
 8. LAST STORY
 9. DIVINE HEART
 10. TALIP HAN
 11. VILLAGE WIND
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk