Ana Sayfa » , , » 2014 Alsancak Koşusu-Kuloğlu

2014 Alsancak Koşusu-Kuloğlu


23 şubat 2014 tarihinde pazar günü koşulan Alsancak koşusunu Kuloğlu isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Right of Wrong isimli safkan ikinci,Sun Burn isimli safkan üçüncü,Lionel isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladılar.

1600 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Kuloğlu'nun yarışı bitiriş derecesi 1.40.10 olurken,ganyanı ise 1.05 verdi.

Son 100 metredeki etkili sprinti ile yarışı kazanan Kuloğlu 14. yarışından 10. birinciliğini çıkarmayı başardı.

2014 Alsancak koşusu;

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk