Ana Sayfa » , , » 2014 Sapanca koşusu-GümbürGümbür

2014 Sapanca koşusu-GümbürGümbür

25 şubat 2014 salı günü Kartepe Hipodromunda düzenlenen Sapanca Koşusunu GümbürGümbür isimli safkan kazandı.

Bu önemli koşuyu Bürebey isimli safkan ikinci,Lengür Lengür isimli safkan üçüncü,Destan Yazan isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladı.

1400 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Gümbürgümbür isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 1.36.11 olurken,ganyanı da 1.05 verdi.

Her ne kadar rahat bir mücadele gibi gözükse de sonlarda Bürebey türkiye'nin teki olan GümbürGümbür'ü oldukça zorladı.

İlerleyen koşularda Bürebey'i de unutmamak lazım...

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk