Adana at yarışı yorumları 25-02-2014 salı


25 şubat 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alırken,altılı ganyan saat 18:30 da başlayacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında Süphan koşusunda start alacak olan Ben Ten isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda büyük favori olmasına rağmen üçüncülükle yetinen safkan idmanlarında çok iyi işler yapıyor bir de Halis Karataş'ın ısrarı safkanı bu koşuda yüksek şans getiriyor benim gözümde.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan Muratoğlu isimli safkanı öneriyorum.

Safkan arka arkaya kazandığı iki koşu ile dikkat çekti ve devam eden formu ile üçüncü birinciliğine ulaşacaktır kanaatindeyim.

günün adana kuponu;

1.ayak; 1,2,8
2.ayak; 1,2,3,4,9,10
3.ayak; 3
4.ayak; 1,2,3,4
5.ayak; 1
6.ayak; 5,7,1,2,15

kupon bedeli ; 18 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk