Ana Sayfa » , , » 2014 9 Eylül Koşusu-Last Exit

2014 9 Eylül Koşusu-Last Exit


23 şubat 2014 tarihinde İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenen 9 Eylül koşusunu Last Exit isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Terex isimli safkan ikinci,Little Face isimli safkan üçüncü,Gold to Gold isimli safkan da dördüncü olarak tamamladılar.

1900 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Last Exit isimli safkanın yarışı bitiriş derecesi 2.00.00 olurken,ganyanı da 1.55 verdi.

Son yarışlarındaki performansını yineleyen safkan yine gösterişli bir birincilik elde ederken yaz sezonunda isminden daha çok söz ettireceğini de gösterdi.

2014 9 eylül koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk