Ana Sayfa » , » Halis Karataş ceza aldı

Halis Karataş ceza aldı

23 Şubat Pazar günü İzmir’de koşulan Alsancak (G3) Koşusunu KULOĞLU isimli safkanı ile kazanan jokey Halis Karataş’a, İzmir Komiserler Kurulu tarafından son derece komik bir ceza verildi.

Karataş, yarış bitmeden numayiş yaptığı gerekçesi ile İhtar ve 269 TL para cezası ile cezalandırıldı…

Her ne kadar İzmir komiserler kurulunun bu konudaki kararları istikrarlı olsa da Halis Karataş gibi az sevinen ve kurallara uyan bir usta jokeye böyle bir ceza vermesi oldukça şaşırttı.


Çok abartılı bir sevinç göstermeyen Halis Karataş bu cezaya yorum yapmazken yarışseverlerin bu karara büyük tepki gösterdikleri biliniyor.

İzmir Komiserler Kurulunun kararı;

"KOŞU NO: 4 2 no'lu KULOĞLU isimli atın jokeyi Halis KARATAŞ, yarış bitmeden numayişte bulunduğundan, 6132 sayılı At Yarışları hakkında kanunun 4. maddesi ve At Yarışları önetmeliğinin 117/1. maddesi (a-b,1) bendi gereği İHTAR ve 269-TL para ceası ile cezalandırılmıştır"

İşte o koşu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk