Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 1 mart 2014

1 mart 2014 tarihinde cumartesi günü İzmit-Kocaeli Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı sek,z koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan 14:30 da başlayacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Jandarma koşusunda mücadele edecek olan Külünkoğlu isimli safkanı öneriyorum.

Son beş koşusundan dört birincilik çıkaran safkan kendisini tanıyan jokeyi Kadir Tokaçoğlu ile fotoyu yine önde geçip arka arkaya beşinci zaferine ulaşacaktır.

günün izmit tahmini;

1.ayak; 1,2,3
2.ayak; 1,2,3,4,10
3.ayak; 1,2,5
4.ayak; 1
5.ayak; 2,3,4,5
6.ayak; 1,2,3,4,5

kupon bedeli ; 45 TL


Bol Şanslar İyi kazançlar
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk