Bursa At yarışı tahminleri 28-02-2014 cuma


28 şubat 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:00 da start alırken,altılı ganyan 14:30 da başlayacak.

Programın ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak Dorabey isimli safkanı öneriyorum.

Arka arkaya çok başarılı yarışlar gösteren ve GümbürGümbür isimli safkanı geçmeyi başaran safkan uygun rakiplerini geride bırakacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan Galloping Wisdam isimli safkanı öneriyorum.

İlk koşusunda hayal kırıklığı yarattıktan sonra iki koşu gören ve bu koşuları ikinci bitiren safkanın Bursa pistlerinin başarılı jokeyi Murat Gündüzeli ile fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

Günün bursa tahmini;

1.ayak; 1,2,6,8
2.ayak; 1,2,3,4,7
3.ayak; 1,2,3
4.ayak; 2
5.ayak; 5
6.ayak; 1,6,7,11,12

kupon bedeli ; 15 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk