27 şubat 2014 Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri


27 şubat 2014 tarihinde perşembe günü Şanlıurfa hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular 13:15 de başlayacak,altılı ganyan ise saat 14:15 de start alacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı İnanlıoğlu isimli safkanı öneriyorum.

Safkan koştuğu birçok koşuda etkisini hissettiriyor son beş koşusunda da iki birincilik çıkarıp hepsinde tabela yaptı.

Uygun rakiplerinin yanında sevdiği mesafede sonlardaki güçlü sprinti ile fotoyu önde geçecektir.

Bunun yanında günün en önemli koşusu olan Balıklı Göl koşusunda Kara Çocuk ve Hammurabi arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

günün urfa kuponu;

1.ayak; 3,4,5,7,10
2.ayak; 1,2,4,9,13
3.ayak; 1,3,4,8
4.ayak; 1
5.ayak; 5,6
6.ayak; 7,1,4,9,10,11

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk