Ana Sayfa » , » 2014 Çakabey koşusunu Sonalp kazandı

2014 Çakabey koşusunu Sonalp kazandı


27 şubat 2014 tarihinde İzmir Şinyer hipodromunda düzenlenen Çakabey koşusunu Sonalp isimli safkan jokeyi uğur polat ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Sahpazlı ikinci,Gelibolu üçüncü,Koralay'da dördüncü olarak tamamladılar.

1900 metre kum pistte düzenlenen koşuyu kazanan Sonalp'in yarışı bitiriş derecesi 2.15.41 olurken,ganyanı da 2.30 verdi.

Son metreleri nefes kesen mücadelenin farkları boyun,yarım boy,burun şeklinde sonuçlandı.

2014 Çakabey koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk