İzmir at yarışı tahminleri 27-02-2014


27 şubat 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 de start alacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın altılı ganyanın dördüncü ayağında koşulacak Çakabey koşusunda mücadele edecek olan Sonalp isimli safkanı öneriyorum.

Çok formda bir dönem geçiren Sonalp'in sonlardaki etkili sprinti ile şampiyon safkan Gelibolu'yu geçeceğini düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın beşinci ayağında mücadele edecek olan Çiftçioğlu isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken olduka diri gözüken safkanın Halis Karataş ile üst üste ikinci birinciliğine ulaşacağını düşünüyorum.

günün izmir kuponu;

1:ayak; 1,2,3,5,6
2:ayak; 4,6,1,8,9
3:ayak; 1,2,3
4:ayak; 4
5:ayak; 2
6:ayak; 6,7,9,3,13

kupon bedeli; 18,75
Paylaş :

2 yorum:

  1. lütfen izmiti izmir yapıyorsunuz

    YanıtlaSil
  2. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkürler...

    YanıtlaSil

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk