Ana Sayfa » , » Antalya Hipodromu altılı kuponlarında

Antalya Hipodromu altılı kuponlarında

2015 yılının ikinci yarısında Türkiye’nin onuncu Hipodromu olarak hizmete girmesi beklenen Antalya Hipodromu kuponlardaki yerini aldı.

Türkiye Jokey Kulübünün yeni bastırdığı Altılı Ganyan Kuponlarında yerini almaya başladı.

Yüksek sayıda bastırılan bu kuponlardan da anlaşılacağı gibi bu kuponlar tükenmeden antalya hipodromu hizmete açılacak.

Koşu kalitesinin,yetiştiricilik gibi konularda hipodrom sayısının artması kadar önemli olduğunu hatırlatmakta fayda olacağını düşünüyorum.

işte o kupon;
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk