Adana at yarışı tahminleri 23-02-2014 pazar


23 şubat 2014 tarihinde pazar günü Adana Yeşiloba hipodromunda koşulacak olan yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Enderefe isimli safkanı öneriyorum.

Son üç koşusundan zaferle ayrılan Enderefe dişine göre rakiplerini geride bırakıp üst üste dördüncü birinciliğini alacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan Glendor isimli safkanı öneriyorum.

Çok güçlü kan hattı ve Adana pisti ile olan uyumu ile safkan kolay bir birincilik alacaktır kanaatindeyim.

günün adana kuponu;

1.ayak; 5,6,1,11
2.ayak; 1,3,4,5,6
3.ayak; 6,8,3,1
4.ayak; 1
5.ayak; 5
6.ayak; 1,2,3,4,5,7

kupon bedeli ; 24 TL
Paylaş :

1 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk