İstanbul at yarışı tahminleri 24-02-2014


19 şubat 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenmesi planlanan ancak yoğun sisten dolayı ertelenen yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Yenisei ve Adakarası geçilmez;

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında Necdet Çoruh koşusunda mücadele edecek olan 1 numaralı Adakarası isimli safkanı öneriyorum.

Kendisini tanıyan formda jokeyi Akız Sözen ile Adakarası daha önce geride bıraktığı rakiplerini birkez daha geçip birincilik serisini üçe çıkaracaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında mücadele edecek olan 8 numaralı Yenisei isimli safkanı öneriyorum.

Usta jokeyi Halis Karataş ile sevdiği mesafede start alan safkan sonlardaki etkili sprinti ile rakiplerini avlayacaktır.

Günün istanbul kuponu;

1.ayak; 8,6,2,1
2.ayak; 9,8,3,4,1
3.ayak; 1,2,3,4,5
4.ayak; 1
5.ayak; 1,6,7,8,3
6.ayak; 8

kupon bedeli ; 25 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk