İzmir at yarışı tahminleri 28-02-2014 cuma


29 şubat 2014 tarihinde cuma günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 2 numaralı Native Star isimli safkanı öneriyorum.

Arka arkaya iki yarış kazanan yatkın olduğu mesafede uygun rakiplerini geri bırakacaktır kanaatindeyim.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 5 numaralı Stromboli isimli safkanı öneriyorum.

Safkan son iki koşusunda form düşüklüğü yaşasa da idmanlarında toparladığını gösterdi.Sadettin Boyraz'ın da bir kez daha tercih etmesi ile bu safkanın kalitesini gösteriyor.

günün izmir tahmini;

1.ayak; 2
2.ayak; 4,5,2,10
3.ayak; 5
4.ayak; H
5.ayak; H
6.ayak; 1,2,3,5,11

kupon bedeli ; 28 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk