Ana Sayfa » , » Turkish Attack rakiplerini avlar-adana tahminleri

Turkish Attack rakiplerini avlar-adana tahminleri


25 ocak 2014 cumartesi günü Adana yeşiloba hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki yarışlar saat 17:00 da başlarken,altılı ganyan ise saat 18:00 da start alacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın son ayağında start alacak olan Turkish Attack isimli safkanı öneriyorum.

Safkan bir dönem çok etkili yarışlar gösterdikten sonra büyük bir düşüşe geçip çok kötü yarışlar koşmuştu.

Yüksek tempolu geçeceğini düşündüğüm bu koşuda bu safkanın sonlarda bütün rakiplerine hakim olacağını ve fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum.

Ayrıca altılı ganyanın üçüncü ayağında 2 numaralı Sunny Child'in çok ama çok etkili bir yarış koşacağını düşünüyorum ihmale etmeyin.

Günün tahmini;

1.ayak; 1,3,5,6
2.ayak; 4,5,6,1,10
3.ayak; 1,2,3,4
4.ayak; 3,4
5.ayak; 4,5,6,10,1
6.ayak; 10

kupon bedeli ; 40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk