Ana Sayfa » , » Adana at yarışı tahminleri 21 ocak 2014

Adana at yarışı tahminleri 21 ocak 2014


21 ocak 2014 salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı 7 koşudan oluşuyor.

Bu koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 18:00 da start alacak.

Programın bankosu olarak her ne kadar çok sık koşturulsa da sonlardaki etkili sprinti ile iyi işler yapan Ahusenkız isimli safkanı öneriyorum.

bu safkan ağır kilosuna rağmen uygun grupta altılı ganyanın ilk ayağını lehine çevirecektir.Bu safkanı tek atamayanlara Asil Desa isimli safkanı önereceğim.

Bu safkan önde istediği tempoyu kurabilirse bombayı patlatır aman dikkat.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında son koşusunu aprantisinin hatası nedeniyle ikinci bitiren kaliteli safkan Balbey isimli safkanı öneriyorum.

Balbey usta binicisi Halis Karataş ile birinciliğe ulaşacaktır.

Günün kuponu;

1.ayak; 1
2.ayak; 7,8,11,12
3.ayak; 3,4,5,6,11
4.ayak; 3
5.ayak; 7,8,9,10,3,5
6.ayak; 3,4,5,6,13,9,1

kupon bedeli ; 42 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk