Ana Sayfa » , » Starttan 10 boy geç çıktı yarışı kazandı

Starttan 10 boy geç çıktı yarışı kazandı


1300 metre kum pistte koşulan koşuyu starttan 10 boy geç çıkmasına rağmen Golden Orange isimli safkan kazanmayı başardı.

Son metrelerdeki muhteşem sprinti ile yarışı kazanan Golden Orange isimli safkan starttan geç çıkmasına ve yarışın kısa olmasına rağmen büyük bir başarı gösterdi.

Bu safkanı ve ilgililerini, kutluyoruz.

yarışın videosu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk