Ana Sayfa » , » 2014 Kordon koşusu Gelibolu Efsanesi

2014 Kordon koşusu Gelibolu Efsanesi


24 ocak 2014 İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenen Kordon koşusunu Gelibolu isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

9 yaşında olmasına rağmen önemli koşuları arka arkaya kazanmayı başaran Gelibolu yarış kariyeri devam eden en çok kazanan safkanlar arasındaki yerini korudu.

Bu önemli koşuyu Sonalp ikinci,Hızlıtuğra üçüncü,Şahpazlı ise koşuyu dördüncü olarak tamamladı.

Son metreleri nefeleri kesen kordon koşusunu kazanan Gelibolu'nun ganyanı 1.05 verirken,yarışı 1.51.04 derece ile bitirdi.

Kordon koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk